BTL Emtone Kielce

BTL Emtone Kielce

Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na zdrowy styl życia. Ludzie starają się jeść lepiej, dbają o swój wygląd czy chodzą na siłownię. Jednak równie dużym zainteresowaniem cieszą się w coraz większym stopniu wszelkiego rodzaju salony kosmetyczne, gdzie zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą pozbyć się niedoskonałości swojego ciała. Jednym z najczęstszych problemów, z jakim mierzą się głównie Panie, jest cellulit. Aby się go pozbyć, warto udać się na innowacyjny zabieg BTL Emtone. Kielce to kolejne miejsce, gdzie można w szybki i skuteczny sposób pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

BTL Emtone — innowacyjny sposób na cellulit

Co sprawia, że BTL Emtone jest tak wyjątkowe i skuteczne? Ta terapia antycellulitowa pozwala pozbyć się dwóch największych mankamentów estetycznych ciała, z którymi problem ma najwięcej kobiet. Mowa oczywiście o cellulicie o, ale również wiotkości skóry. Tym, co wyróżnia tę metodę, jest połączenie dwóch technologii, które są na co dzień stosowane w klinikach kosmetycznych i mają udowodnioną skuteczność.

BTL Emtone (Kielce) to połączenie monopolarnej radiofrekwencji oraz fali akustycznej o ukierunkowanej energii. Terapia ta polega na jednoczesnym uwalnianiu energii cieplnej oraz mechanicznej, co z kolei powoduje strukturalne zmiany w tkance tłuszczowej. To natomiast jest niezbędne w przypadku skutecznego modelowania sylwetki. Dzięki tej terapii pacjentka może mieć pewność, że pozbędzie się problematycznego cellulitu, a jej sylwetka zostanie w doskonały sposób wymodelowana.

BTL Emtone — na czym polega terapia?

Wiele osób może zastanawiać się, jak dokładnie działa zabieg BTL Emtone (Kielce). Wbrew pozorom zasada działania jest bardzo prosta. Emitowana przez urządzenie radiofrekwencja monopolarna to jednobiegunowa fala, która dociera głęboko pod warstwę skóry. Dzięki temu oddziałuje ona jednocześnie na tkankę tłuszczową oraz łączną, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów. Dochodzi do podgrzania tkanki do 45-55 stopni Celsjusza. W ten sposób pobudza się synteza włókien kolagenowych przez fibroblasty, zmniejsza się również zapas tłuszczu skumulowany w komórkach tłuszczowych.

Drugim elementem zabiegu jest fala akustyczna. Dociera ona do komórek tłuszczowych i rozrywa połączenia w błonach komórkowych. Skutkuje to dużo szybszym uwalnianiem i metabolizowaniem tłuszczu w organizmie. Jednocześnie dochodzi do pobudzenia krążenia w obrębie skóry, która jest poddawana zabiegowi. W ten sposób metabolity szybciej się uwalniają, natomiast do tkanek dociera z krwią dużo więcej substancji odżywczych oraz tlenu.

BTL Emtone Kielce — dlaczego warto?

Z zabiegu przy użyciu urządzenia BTL Emtone (Kielce) skorzystało już wiele pacjentek. Cieszy się on bardzo dużą popularnością, co potwierdzają przede wszystkim liczne opinie użytkowników. Zwracają one uwagę przede wszystkim na doskonałą jakość zabiegu, ale również na doświadczony personel, który cały zabieg przeprowadza sprawnie i bez większych problemów. Ponadto cena BTL Emtone jest bardzo korzystna i odpowiada najwyższej jakości.