Fale radiowe

Fale radiowe Kielce

Radiofrekwencja, czyli zabieg z użyciem fal radiowych, to nowoczesna metoda odmładzania skóry, która umożliwia także zredukowanie tkanki tłuszczowej. Nasz gabinet w Kielcach jest wyposażony w sprawdzoną aparaturę, dlatego proponowane przez nas fale radiowe (Kielce) będą nie tylko skuteczne, ale też w pełni bezpieczne. Serdecznie zapraszamy!

Jak działają fale radiowe? Kielce

Podczas zabiegu, który przeprowadzamy w Kielcach, fale radiowe wnikają w skórę, gdzie wywołują efekt termiczny w tkankach. Przede wszystkim podgrzewają włókna kolagenowe, które przez wyższą temperaturę ulegają skurczeniu, a później napięciu. Dzięki temu stymulowane są fibroblasty, co prowadzi do „zachęcenia” organizmu do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Powoduje to ujędrnienie skóry i poprawę jej elastyczności.

 

Fale radiowe Kielce – Przeciwwskazania do zabiegu

Działanie fal radiowych wiąże się z rozgrzewaniem tkanek znajdujących się w organizmie. Jest to bezpieczny, skuteczny zabieg, który w szybkim czasie przynosi wymierne efekty. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, które mogą dyskwalifikować pewne osoby z możliwości przystąpienia do zabiegu. Są to m.in: ciąża, karmienie piersią, zmiany skórne, przerwana ciągłość naskórka, zaburzenia krzepliwości, nowotwory, nadciśnienie tętnicze, czy niewydolność serca. W przypadku niektórych chorób, tj.: choroby tarczycy, czy anemia, warto skonsultować kwestię zabiegu fal radiowych z lekarzem specjalistą. Pozwoli to uniknąć powikłań pozabiegowych i z pełną świadomością oraz poczuciem bezpieczeństwa przystąpić do radiofrekwencji.

Fale radiowe Kielce – Ilość zabiegów

Efekty zabiegu radiofrekwencji z wykorzystywaniem fal radiowych (Kielce) widoczne są już po pierwszej sesji, dlatego jest to doskonały zabieg dla wszystkich osób, którym zależy na jednorazowym efekcie np. przed ważnym wydarzeniem. Aby osiągnąć pełny, długotrwały efekt wymagana jest jednak powtarzalność zabiegowa. Fale radiowe w Kielcach to zabieg wymagający kilku sesji. Najczęściej jest to około 4-8 spotkań w odstępach co 15-25 dni w zależności od konkretnego klienta i fragmentu ciała, na którym przeprowadzamy zabieg. Nasi specjaliści oceniają stan skóry pacjenta i na tej podstawie sugerują ilość sesji z wykorzystaniem fal radiowych w Kielcach.

Skuteczność naszych działań potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, którzy skorzystali z zabiegu z użyciem fal radiowych w Kielcach. Służymy fachowym poradnictwem w kwestii radiofrekwencji i pozostajemy do dyspozycji klientów w przypadku jakichkolwiek wątpliwości na tej płaszczyźnie. Jeśli masz jakieś pytania, nie krępuj się dzwonić! Chętnie udzielimy odpowiedzi!

Dowiedz się więcej

Efekty po zabiegu

– zwiększenie napięcia skóry
– poprawa gęstości i elastyczności skóry
– poprawa owalu twarzy
– zmniejszenie worków pod oczami i kurzych łapek
– wyrównanie kolorytu skóry po przez odżywienie, dotlenienie i mikrocyrkulacje
– redukcja rozszerzonych porów

Przeciwwskazania

– ciąża, okres karmienia piersią
– choroby nowotworowe, (stany nowotworowe do 5 lat)
– rozrusznik, zastawka serca, implanty w ciele
– epilepsja, stwardnienie rozsiane
– nadczynność tarczycy
– ropnie tkanek miękkich
– implanty wchłanialne np. kwas hialuronowy, botox

Częstotliwość zabiegów

– od 4 – 8 zabiegów w przerwach 15-25 dni
25 dni – profilaktycznie
15 dni – intensywna terapia przeciwstarzeniowa

Cennik

1 zabieg

1 obszar – 400 zł
2 obszary – 600 zł

pakiet 4 zabiegów

1 obszar – 1400 zł
2 obszary – 2000 zł

+ gratis 2 zabiegi
Lymphastim

pakiet 6 zabiegów

1 obszar – 1800 zł
2 obszary – 2700 zł

+ gratis 4 zabiegi
Lymphastim