Kategorie
Nowości Zabiegi na twarz

Masaż Kobido

Kobido Kielce 

Masaż Kobido jest to szczególna forma masażu. Jest to rytuał, który przebiega według określonych reguł. Masaż jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Dowiedz się więcej

Czym różni się masaż Kobido od innych masaży

Przede wszystkim różnorodnością technik. Japoński masaż Kobido ma dużo szerszy repertuar od klasycznego masażu kosmetycznego, przez co zaliczany jest do najtrudniejszych masaży na świecie. Kobido wpływa zarówno na głębokie warstwy skóry jak i na mięśnie mimiczne.

Japoński masaż Kobido (Kielce) oprócz ruchów głaskających bazuje na szybkich technikach perkusyjnych oklepywań, wibracji, głębokim głaskaniu i ugniataniu. Wszystkie te techniki łącznie z ruchami przepychającymi limfę zastosowano już w jednej sesji masażu, sprawiają że jest on dużo skuteczniejszy od innych masaży.

Dlaczego oprócz twarzy masujemy też plecy, ramiona i dekolt?

Kiedy mięśnie szyi są napięte utrudniony zostaje przepływ krwi do twarzy i głowy, a w konsekwencji tkanki są mniej odżywione i mniej dotlenione. Masowanie tych partii ciała pozwala nam na rozluźnienie mięśni ust, oczu, czoła a w konsekwencji likwiduje nam zmarszczki.

Jakie efekty daje masaż KOBIDO

– ujędrnienie lifting całego owalu twarzy
– wygładzenie zmarszczek, bruzd, fałd n skórze
– relaksuje mięśnie twarzy, karku, szyi
– odzyskanie utraconego blasku skóry
– redukuje worki i obrzęk pod oczami
– masaż ma właściwości zdrowotne (zmniejsza bruksizm – skutki napięć w obszarze twarzowo- szczękowym)
– łagodzi bóle głowy
– działa antydepresyjnie

Przeciwwskazania

– ostre stany zapalne organizmu (gorączka)
– stany zapalne skóry
– trądzik zapalny
– opryszczka
– wysokie nadciśnienie tętnicze

KOBIDO po zabiegu medycyny estetycznej

– botox – należy odczekać 2 tygodnie
– wypełniacz – kwas hialuronowy 4-6 tygodni
– nici z haczykami – 6 miesięcy
– mezoterapia igłowa – po 3 dniach

Jak często należy wykonywać masaż Kobido? Kielce

– Proponujemy 5 masaży – 1 raz w tygodniu, później 1 raz na dwa tygodnie w celu podtrzymania efektów

 Masaż Kobido Kielce

Nieprzypadkowo dalekowschodnie techniki masażu są tak doceniane na całym świecie. Oferowany przez nas w Kielcach masaż Kobido jest nie tylko alternatywą dla medycyny estetycznej, ponieważ jego stosowanie często poprawia także kondycję psychiczną. Jest to związane z silnym odprężeniem podczas działań masażysty, a do tego spokojną atmosferą panującą w naszym gabinecie. Chwile relaksu podczas masażu Kobido w Kielcach pozwalają odciąć się od codziennych problemów i zwyczajnie odprężyć umysł, co działa wyjątkowo pozytywnie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ludzie posiadają różne preferencje. Bogate doświadczenie i wiedza na temat masażu Kobido sprawiają, że potrafimy perfekcyjnie dopasować techniki masowania do kondycji klienta. Zawsze bowiem stawiamy na indywidualne podejście – dzięki temu nasze usługi i zabiegi są skuteczniejsze!

Masaż Kobido działa pozytywnie także na twarz, ponieważ poprzez uciskanie odpowiednich miejsc na twarzy można poprawić funkcjonowanie różnych procesów i organów wewnętrznych, chociażby trawienia.

Interesuje Cię masaż Kobido w Kielcach? Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub interesuje Cię nasza oferta, to skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi i zaproponujemy dogodny termin wizyty.

Cennik

50 min

180.00 zł