Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy Kielce

Tradycyjny manicure i malowanie paznokci sprawia, że lakier utrzymuje się na nich jedynie kilka dni. Dodatkowo wykonywanie nawet najprostszych, codziennych czynności, może powodować jego odpryskiwanie, sprawiając, że paznokcie wyglądają nieestetycznie i wymagają ponownego malowania. Tymczasem w natłoku codziennych obowiązków trudno znaleźć czas na częste wykonywania manicure, dlatego warto zdecydować się na hybrydy, dzięki którym Twoje paznokcie znacznie dłużej będą wyglądać pięknie.

Manicure hybrydowy Kielce – dlaczego warto?

Sekret trwałości manicure hybrydowego tkwi w utwardzeniu pod lampą warstw lakieru, który zostaje nałożony na uprzednio starannie przygotowane do tego paznokcie. Dzięki utwardzeniu lakier utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni, a główną przyczyną, dla której kobiety wcześniej decydują się na ponowny manicure hybrydowy, jest odrastanie płytki paznokcia. Pozwala to na zachowanie pięknego i estetycznego wyglądu paznokcia znacznie dłużej niż w przypadku malowania ich tradycyjnymi lakierami. Dodatkowo manicure hybrydowy (Kielce) pozwala na udekorowanie paznokci niemal każdym możliwym wzorem czy też kolorem.

Manicure hybrydowy wykonujemy w salonie w Kielcach z zastosowaniem najwyższej jakości lakierów oraz innych materiałów pomocniczych: pyłków, pędzli czy brokatów. Używamy lamp utwardzających z wszelkimi atestami i certyfikatami, dzięki czemu nie tylko doskonale utwardzają lakier, ale są również bezpieczne dla skóry.

Manicure w Kielcach tylko u nas!

Każda kobieta, która chce czuć się piękna i zadbana, nie może zapomnieć o odpowiednio zrobionych paznokciach. Oferujemy Ci manicure w Kielcach, dzięki któremu zapomnisz o ich częstym malowaniu, a także noszeniu przy sobie lakieru na wypadek nagłego odprysku. Manicure hybrydowy w naszym salonie wykonują kosmetyczki z odpowiednim przygotowaniem, które nie tylko doskonale potrafią zadbać o pielęgnację Twoich paznokci, ale i są doskonałymi stylistami i artystami w jednym.

Dzięki temu każda klientka może zrealizować swoje marzenie dotyczące konkretnego wzoru manicure hybrydowego. Manicure hybrydowy w Kielcach wykonujemy z najwyższą starannością, tak aby mógł on posłużyć Ci przez kilka tygodni. Najpierw starannie przygotowujemy płytkę paznokcia wraz z nadaniem jej preferowanego przez klientkę kształtu. Następnie, po ustaleniu z Tobą wzoru i koloru manicure, kosmetyczka rozpoczyna nakładanie warstw lakieru, kolejno utwardzając je pod lampą. Wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą manicure w Kielcach.