Depilacja

Depilacja

Poszukujesz sprawdzonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak przeprowadzić skuteczną depilację? Nie mogłaś trafić lepiej. Znajdujesz się właśnie na stronie internetowej profesjonalnego salonu kosmetycznego, który na pierwszym miejscu zawsze stawia na dobro klienta. Każdy nasz zadowolony klient to dla nas wielka satysfakcja. Decydując się na przeprowadzenie depilacji w naszym salonie w Kielcach, możesz być pewna, że po zabiegu zadowolenie zagości na Twojej twarzy.

Skuteczna depilacja ciepłym woskiem

Owłosienie na niektórych częściach ciała może być dość irytujące. Żadna kobieta nie chciałaby pokazywać się na plaży, gdyby jej nogi nie były idealnie gładkie. W związku z tym zapraszamy do nas. Każdego dnia zajmujemy się między innymi przeprowadzeniem zabiegu, jakim jest profesjonalna i w miarę możliwości bezbolesna depilacja. Opieką jednak obejmiemy nie tylko Twoje nogi, ale też inne partie ciała – ręce, okolice bikini, twarz itd. Kielce są zaś miastem, w którym możesz nas znaleźć.

Do wspomnianego zadania wykorzystujemy wosk. Na wybrane przez Was miejsce nakładamy ciepły wosk, który rozprowadza się przy użyciu specjalnej szpatułki lub rolki Po aplikacji przyklejamy specjalny pasek na wosk i odrywamy od skóry  To, co jest tutaj bardzo ważne, to fakt, że usuwane razem z owłosieniem są również cebulki włosów. W związku z tym efekt po depilacji będzie się utrzymywał bardzo długo.

Usługi kosmetyczne w Kielcach

Nasi klienci zgłaszają się do nas na ponowną depilację najczęściej po trzech tygodniach. Sporo tu jednak zależy od genetyki i diety, ponieważ wzrost włosa u każdego może wyglądać inaczej. Korzystając z naszej oferty, możesz zdecydować się na depilację ciepłym woskiem różnych części ciała. Usuwamy owłosienie z nóg, okolic bikini, pach, rąk, pośladków czy twarzy. Wiele naszych klientek decyduje się również na regulowanie brwi z użyciem wosku. Na naszej stronie internetowej, możesz zapoznać się ze szczegółowym cennikiem za poszczególne usługi. Zapraszamy do naszego salonu w Kielcach!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasz salon istnieje już ponad 12 lat, a ilość wracających do nas klientów świadczy o tym, że wykonujemy nasze zadania w sposób właściwy. Staramy się dostosować nasze cenniki w taki sposób, by bardzo mocno nie obciążać Waszych portfeli. Natomiast dla osób, które odwiedzają nas systematycznie, mamy przewidziane rabaty. Sprawdź nas i już dziś umów się na wizytę. Z pewnością nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.