Pedicure

Pedicure Kielce

Zamiłowanie do kosmetologii sprawia, że nasz salon stale się rozwija, ciągle poprawiamy jakość naszych usług i oferujemy zabiegi, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Jednym z zabiegów, które wykonujemy bardzo często, jest pedicure oraz regeneracja czy zdobienie paznokci u stóp. Obecnie rozróżnić można pedicure kosmetyczny, leczniczy oraz biologiczny. Połączenie tego zabiegu z relaksacyjnym masażem sprawi, że Twoje stopy będą zregenerowane i rozluźnione.

Pedicure Kielce – Piękne i zregenerowane stopy 

Stopy to części ciała, o które można skutecznie zadbać i sprawić, że będą wyglądały pięknie. Wybierając nasz salon w Kielcach, możesz liczyć na to, że przeprowadzimy profesjonalny, zgodny ze sztuką podologiczną pedicure. W sercu województwa świętokrzyskiego działa wiele salonów kosmetycznych, oferujących podobne usługi, ale to właśnie do nas przychodzi (i systematycznie wraca) mnóstwo zadowolonych klientek oraz klientów.

Sporo ich liczba wybiera u nas pedicure klasyczny połączony z pielęgnacją SPA. W skład tego typu zabiegów wchodzi profesjonalny peeling stóp, kojący masaż oraz nałożenie maski. W pierwszym etapie przeprowadzania peelingu dezynfekujemy stopy, a następnie usuwamy z ich powierzchni martwy naskórek. Następnie przy pomocy frezarki zajmiemy się wyrównywaniem naskórka okołopaznokciowego. Dużym uznaniem cieszy się także orzeźwiający pedicure w Kielcach. W tym wypadku wykorzystywana jest cytryna, limonka oraz sól z zielonej herbaty. Zabieg tego typu sprawia, że Twoje stopy staną się piękne i bardzo gładkie.

Pedicure w Kielcach

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz również zabiegi polegające na rekonstrukcji paznokcia w przypadku jego nadłamania czy innego uszkodzenia. Dodatkowo możemy wykonać malowanie paznokci na wybrany przez Ciebie kolor. Z łatwością odnajdziesz też cenniki dotyczące poszczególnych usług, jakie wykonujemy w naszym salonie.

Każdego dnia z naszego salonu wychodzą zadowoleni klienci, którzy z chęcią do nas wracają, by wykonać zabieg pedicure w Kielcach po raz kolejny.

Bardzo cieszy nas fakt że dużo osób chwali nasz salon i korzysta z naszych usług. Zapraszamy do sprawdzenia naszych umiejętności. Z całą pewnością dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim wymaganiom odnośnie do poszczególnych zabiegów. W naszym salonie pracują przeszkolone osoby, które doskonale znają się na swojej pracy i sympatycznym podejściem do klientów dodatkowo zachęcają do częstszego korzystania z usług pedicure w Kielcach.