O nas

O nas

Gabinet LENMARÈ powstał z wielkiej pasji do kosmetyki. To miejsce, w którym zamiłowanie do piękna spotyka się z ukojeniem ciała i duszy, odprężeniem przy świecach wraz z muzyką relaksacyjną. 

Gabinet LENMARÈ

Wieloletnie doświadczenie z wiedzą merytoryczną pozwoliły nam na stworzenie miejsca, w którym możecie Państwo skorzystać z profesjonalnie i rzetelnie wykonanych usług. Indywidualna diagnoza skóry pozwala nam na dopasowanie odpowiedniej pielęgnacji gabinetowej i domowej.

Co nas wyróżnia?

HIGIENA i STERYLNOŚĆ

Właściwa higiena i sterylność w gabinecie to nasz priorytet. Postępujemy tak aby nasze oraz Państwa zdrowie nie ucierpiało. Pragniemy zapewnić iż aseptyka w naszym gabinecie jest w pełni przestrzegana poprzez stosowanie środków do mycia i dezynfekcji. Posiadamy najnowszy autoklaw medyczny, którym wykonujemy sterylizację narzędzi. 

CERTYFIKOWANE URZĄDZENIA

korzystamy wyłącznie z certyfikowanych urządzeń, które spełniają wymagane normy prawne. Nasz sprzęt zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz oczekiwaną efektywność. Co bardzo istotne na bieżąco monitorujemy rynek i inwestujemy w nowoczesne technologie, aby zapewnić naszym Klientkom jak najlepsze rezultaty zabiegów.

KWALIFIKACJE

Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc systematycznie w seminariach, wykładach i sympozjach.  

Kosmetyczka

Dlaczego warto do nas przyjść?

Profesjonalna kosmetyczka w Kielcach to przede wszystkim specjalistka, która potraktuje Cię indywidualnie i będzie w stanie sama zaproponować rozwiązania, dzięki którym będziesz prezentować się lepiej! Zapewniamy również zabiegi, które pozytywnie wpłyną na kondycję Twojej skóry. W każdym przypadku stawiamy na indywidualne podejście, a także miłą atmosferę, ponieważ to Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Przy tym wszystkim proponujemy korzystne i konkurencyjne ceny.

Kosmetyczka w Kielcach z szeroką ofertą

Nasz gabinet kosmetyczny z Kielc nie bez powodu ma tak rozbudowaną ofertę. Doskonale wiemy, że ludzie mają różne preferencje, a do tego zróżnicowany stan skóry. Odmienne są też wymagania, przy czym często liczy się już sama duża różnorodność usług. Z tego powodu możesz u nas liczyć zarówno na profesjonalne zabiegi, takie jak mikrodermabrazja czy drenaż limfatyczny, ale możesz też się zrelaksować, korzystając na przykład z masażu czekoladą lub świecą aromatyczną. A może chcesz skorzystać z usługi makijażu? Mamy wieloletnie doświadczenie i nieprzerwanie śledzimy trendy obecne na rynku, dlatego wiemy, jak przygotować makijaż z okazji randki, spotkania biznesowego czy ślubu. W każdym przypadku jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas usługę, której potrzebujesz.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest dla Ciebie niejasne lub chcesz umówić się na wizytę u kosmetyczki w Kielcach, to nasz gabinet serdecznie zaprasza do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi i umówimy termin spotkania.