Radiofrekwencja mikroigłowa Kielce

Radiofrekwencja mikroigłowa Kielce

Radiofrekwencja mikroigłowa Kielce | Gabinet kosmetyczny Lenmare

Rozwój medycyny estetycznej zaowocował pojawieniem się wielu skutecznych metod i technik. Zabiegi odmładzające, regenerujące, czy ujędrniające skórę zyskują ogromną popularność ze względu na wysoką skuteczność oraz niską inwazyjność. Jedną z metod, która przynosi wiele pozytywnych korzyści dla skóry jest termolifting, czyli radiofrekwencja mikroigłowa. Kielce to miasto, w którym istnieje możliwość skorzystania z usług naszego gabinetu. Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla cer dojrzałych, jak i tych z widocznymi bliznami potrądzikowymi.

Jak wygląda zabieg radiofrekwencji mikroigłowej? – Kielce

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda, która powstała w wyniku połączenia dwóch technik. Radiofrekwencja polega na wykorzystywaniu fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej. Fale te docierają do głębokich warstw skóry i pobudzają komórki do działania (np. do zwiększonej produkcji kolagenu). Mikronakłuwanie to z kolei technika, której głównym celem jest spowodowanie mikrouszkodzeń skóry. Uszkodzona tkanka szybciej poddaje się procesom regeneracyjnym. Połączenie obu tych metod zapewnia jeszcze większą skuteczność, ponieważ mikroigły przewodzą ciepło w głąb skóry w sposób równomierny.

Skuteczność radiofrekwencji mikroigłowej – Kielce

Połączenie obu technik – radiofrekwencji i mikronakłuwania – przynosi masę pozytywnych korzyści dla cery. Aby mieć pewność, że zabieg rzeczywiście okaże się skuteczny, warto wybrać sprawdzony gabinet. W Lenmare dbamy o najwyższą jakość usług. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu z głowicą zdolną do emisji promieniowania elektromagnetycznego. Urządzenia, z których korzystamy, zostały dokładnie sprawdzone pod kątem skuteczności i poprawności działania. Dzięki temu nasi pacjenci mają pewność, że usługa radiofrekwencji mikroigłowej w Kielcach jest wykonywana w sposób profesjonalny i bezpieczny. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się jędrna i elastyczna. Po całkowitym wygojeniu się mikrouszkodzeń możemy liczyć na wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów, a także ujednolicenie kolorytu cery.

Radiofrekwencja mikroigłowa – Kielce – profesjonalny gabinet

Niezależnie od rodzaju zabiegu z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, warto świadomie wybrać profesjonalny i kompleksowo wyposażony salon. W naszym gabinecie pracuje wykwalifikowana kadra, która posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia uprawniające do wykonywania zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej. Kielce to miasto, w którym od lat wykonujemy profesjonalne usługi. Dbałość o indywidualne podejście do klienta to aspekt, który od zawsze stawiamy na piedestale. Serdecznie zapraszamy na konsultację z jednym z naszych specjalistów w celu szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi etapami zabiegu. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo i satysfakcję z efektów, jakie niesie zabieg radiofrekwencji mikroigłowej.