Paznokcie tytanowe

Paznokcie tytanowe Kielce 

Paznokcie tytanowe w naszym salonie w Kielcach wykonujemy wysokiej jakości materiałami. Głównym składnikiem jest proszek z domieszką tytanu i akrylu, stąd nazwa tego typu manicure. Oprócz pudru używamy także żelu bazowego, topu oraz utwardzacza. Co ciekawe, do jego wykonania nie korzystamy z lamp UV.

Zalety paznokci tytanowych Kielce

Manicure tytanowy to stosunkowo nowa i zyskująca dopiero na popularności metoda zdobienia paznokci. Tego typu manicure na świecie jest znany kobietom już od ponad dekady. Paznokcie tytanowe wykonywane w LENMARЀ w Kielcach cieszy się bardzo dobrymi opiniami i ma wiele zalet. Do najważniejszych z nich należy to, że paznokcie tytanowe są wygodne i trwałe, a możesz je nosić nawet miesiąc. Puder użyty do manicure nie obciąża Twoich paznokci, a wręcz je wzmacnia. Pomaga na łamliwe i kruche paznokcie. Wszystko dzięki jego składnikom odżywczym, którymi są witaminy A, E, D3, B5 oraz wapń. Paznokcie tytanowy wygląda bardzo naturalnie, a do tego działa pielęgnacyjnie.

Paznokcie tytanowe są bezpieczne dla zdrowia. Dwutlenek tytanu, główny składnik pudru, jest dodawany do wielu innych kosmetyków, dlatego jest przetestowany dermatologicznie, a nadtlenek benzoilu, również składnik pudru, ma właściwości dezynfekujące, więc jego stosowanie także jest bezpieczne.

Tytanowe paznokcie są polecane kobietom w ciąży i karmiących piersią. Materiały potrzebne do jego wykonania nie mają silnych substancji chemicznych, które mogą przenikać do organizmu przez płytkę paznokcia. Dlatego, jeśli spodziewasz się dziecka albo jesteś młodą mamą i pragniesz o siebie zadbać, to odwiedź nasz salon w Kielcach i spraw sobie tytanowe paznokcie.

Paznokcie tytanowe Kielce

Wybór kolorów paznokci tytanowych również jest ogromy. Oczywiście w naszym salonie w Kielcach zdobimy paznokcie na różne sposoby, dlatego możesz u nas zrobić tytanowe ombre, z połyskującymi cyrkoniami, brokatem, indywidualnie dobranym wzorem malowanym farbkami akrylowymi lub paznokcie z folią holograficzną. Manicure wykonany przez nasze specjalistki nigdy nie będzie nudny. Będzie prezentował się doskonale na co dzień i na wyjątkowe okazje. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wyobraźni.