Szkolenia

Szkolenia SECRET LASHES Kielce

Mam na imię Agnieszka Sperczyńska, prowadzę szkolenia ze stylizacji rzęs prestiżowej marki SECRET LASHES.

Jestem osobą bardzo wymagającą jeśli chodzi o jakość produktu, dlatego długo szukałam idealnej dla mnie marki. Pierwsze kroki w stylizacji rzęs stawiałam 14 lat temu. Przemawia za mną olbrzymia ilość szkoleń, kursów i mistrzostw.

Jeżeli czujesz że Twoja obecna praca nie jest dla Ciebie i szukasz pracy, która będzie dla Ciebie pasją i przyjemnością – nie czekaj dłużej! Zmień to – zainwestuj w siebie i rób to co kochasz.

Pierwszy krok do bycia stylistką to szkolenie z metody 1:1. Na tym szkoleniu zapoznasz się ze skryptem, omówimy bardzo ważne tematy teoretyczne. Kolejnym etapem będzie praca na lalce, aplikacja rzęs, odpowiedni pobór kleju, idealne kierunki oraz odpowiednie modelowanie (mapka). Dalszy ciąg szkolenia to praca na żywej modelce (ćwiczenia).

Drugim krokiem szkoleniowym rozwijającym Twoje umiejętności to lekkie objętości i metoda 2:1 i 3:1. To szkolenie pozwoli Ci stworzyć bardziej puszyste stylizacje i da Ci jeszcze więcej satysfakcji.

Podczas szkolenia oprócz luźnej atmosfery zapewniamy przerwę kawową oraz pyszny lunch.
Szkolenia odbywają się w firmie LENMARE w Kielcach przy ulicy Seminaryjskiej 27. Po odbytym szkoleniu każda kursantka otrzymuje CERTYFIKAT ukończenia szkolenia.

Czytaj więcej…

Secret Lashes Kielce – dlaczego warto wziąć udział?

Decydując się na dołączenie do prowadzonych przeze mnie szkoleń z przedłużania rzęs, możesz zyskać gwarancję klarownego oraz rzeczowego przekazywania wiedzy. Do każdego kursanta podchodzę w indywidualny sposób, zapewniając mu komfortowe warunki do rozwoju. Rzęsy są jednym z kluczowych elementów składających się na wygląd nas wszystkich, dlatego coraz więcej osób decyduje się na ich przedłużenie. Klientki coraz częściej szukają sposobów na zapewnienie sobie zniewalającego spojrzenia, w czym moje kursantki mogą im pomóc.

Oferowane przeze mnie szkolenie to rozwiązanie dla osób ceniących sobie profesjonalizm oraz dużą dawkę interesującej i przydatnej wiedzy. To skuteczny sposób, by wykonywać efektowne zabiegi przedłużania rzęs Secret Lashes (Kielce).

Szkolenia rzęsy Kielce – sposób na efektywną pracę

Prowadzony przeze mnie kurs przedłużania rzęs w Kielcach wiąże się z wieloma korzyściami, które postaram Ci się jak najlepiej przybliżyć. Przede wszystkim jestem osobą odpowiedzialną i zaangażowaną w swoją pracę, którą wykonuję z pasją. Przekażę Ci wszelkie istotne informacje i nauczę, w jaki sposób właściwie przedłużać rzęsy Secret Lashes (Kielce).

Kurs rzęsy w Kielcach to fantastyczna opcja, na którą warto się zdecydować, by wykonywać zawód, który jest zgodny z Twoimi zainteresowaniami. Mam bogate doświadczenie, pozwalające na sprawne przekazywanie wiedzy. Doskonale wiem, jak ważne są szkolenia Secret Lashes (Kielce), dlatego podchodzę do nich z należytą uwagą.

Kurs rzęsy Kielce – inwestycja w rozwój swoich umiejętności

Szkolenia Secret Lashes (Kielce) to doskonała inwestycja w siebie, która po krótkim czasie zaprocentuje. Zwiększenie popularności salonu, dotarcie do większej liczby klientek czy wzrost zysków to tylko nieliczne z zalet wzięcia udziału w kursie przedłużania rzęs w Kielcach. Dzięki szkoleniu klientki Twojego salonu z pewnością docenią Twój profesjonalizm oraz umiejętności. W wyniku tego Twój salon zyska pozytywne opinie i będzie się sprawnie rozwijał.

Szkolenia rzęsy Kielce – kompetentny nauczyciel z doświadczeniem

Kurs przedłużania rzęs (Kielce) to rozwiązanie, które pozwoli Ci podnieść swoje kwalifikacje. Jestem osobą zwracającą szczególną uwagę na estetykę pracę. Moje podejście charakteryzuje się odpowiedzialnością, a do każdego kursanta podchodzę z cierpliwością i przyjaznym nastawieniem. Kontakt z ludźmi jest dla mnie kluczowym aspektem udanego przebiegu kursu przedłużania rzęs w Kielcach. Dokładam wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania i zminimalizować stres podczas szkoleń Secret Lashes w Kielcach.

Kurs rzęsy Kielce – kto może wziąć w nim udział?

Szkolenia Secret Lasheh (Kielce) to rozwiązanie dla każdej zainteresowanej osoby, pragnącej poszerzać swoją wiedzę lub całkowicie zmienić zawód. Na przedłużane rzęs wciąż rośnie popyt, co czyni je pożądaną przez klientów usługą, z której warto się szkolić. Prowadzony przeze mnie kurs rzęsy (Kielce) zapewnia wszelkie potrzebne informacje oraz praktykę potrzebną do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Szkolenia rzęsy w Kielcach prowadzę w taki sposób, by każda biorąca w nim udział osoba miała odpowiednią ilość czasu zarówno na przyswojenie teorii, jak i przećwiczenie praktyki. Przed zapisaniem się na kurs należy mieć na uwadze, że czynność wymaga sporej dawki cierpliwości oraz dużej precyzji. Mimo iż szkolenia Secret Lashes (Kielce) nie wymagają specjalnego talentu, to dobrze, jeśli masz umiejętności manualne, które dodatkowo ułatwią Ci pracę.

Szkolenia rzęsy Kielce – piękne rzęsy gwarancją sukces salonu

Dbając o detale podczas przedłużania rzęs w Kielcach, zyskasz na popularności, dzięki czemu zdobędziesz więcej zadowolonych klientek. Dokładność oraz skrupulatność są kluczowymi aspektami w prowadzeniu swojego salonu. Biorąc udział w oferowanym przeze mnie kursie przedłużania rzęs (Kielce), zyskasz umiejętności, w wyniku których terminy będą regularnie zapełniane przez usatysfakcjonowanych klientów.

Masz więcej pytań lub potrzebujesz dowiedzieć się o terminach szkoleń? Zadzwoń pod numer 607269165 bądź napisz wiadomość e-mail: szkolenia@lenmare.pl

 

Nazwa Szkolenia Czas trwania Typ Cena
metoda 1:1 1 dzień grupowe 1290 zł
metoda 1:1 1 dzień indywidualne 1890 zł
metoda 1:1 2 dni grupowe 1790 zł
metoda 1:1 2 dni indywidualne 2500 zł
2:3D light volume 1 dzień grupowe 1490 zł
2:3D light volume 1 dzień indywidualne 2190 zł
1:1 łączone z 2:3D 2 dni indywidualne 2590 zł
1:1 łączone z 2:3D 2 dni grupowe 2190 zł
1:1 łączone z 2:3D 3 dni indywidualne 3290 zł
1:1 łączone z 2:3D 3 dni grupowe 2590 zł
4:8D mega volume 1 dzień  grupowe 1490 zł
4:8D mega volume 1 dzień  indywidualne 2190 zł
4:8D mega volume 2 dni  grupowe 1890 zł
4:8D mega volume 2 dni  indywidualne 2800 zł
Secret Effect (L/M) 1 dzień  indywidualne 2090 zł
Secret Effect (L/M) 2 dni grupowe 2390 zł
Expert 5 dni grupowe 4900 zł