Kategorie
Nowości Zabiegi na ciało

BTL EMTONE™

EMTONE™

Rewolucyjna kombinacja energii cieplnej i mechanicznej dzięki energii fal radiowych i energii celowanego ciśnienia umożliwia leczenie wszystkich 5 głównych przyczyn cellulitu.

„Przeszłam wiele zabiegów, które miały pozwolić mi pozbyć się cellulitu, ale BTL EMTONE to jedyne rozwiązanie, które naprawdę zadziałało”.

Amanda, Birmingham, Wielka Brytania

Dowiedz się więcej

Kto jest odpowiednim kandydatem do BLT EMTONE?

BTL EMTONE to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują nieinwazyjnej redukcji cellulitu i ogólnej poprawy wyglądu skóry.

Jak długo trwa zabieg? Ilu sesji potrzebuję?

W trakcie pierwszej wizyty kosmetolog ustali indywidualny plan. Większość klientek potrzebuje 4 zabiegów BLT EMTONE w odstępie co 1 tydzień. W zależności od wybranego obszaru zabieg zajmuje zwykle około 20 minut.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy jest on bolesny?

Klienci porównują najczęściej odczucia towarzyszące zabiegowi do masażu gorącymi kamieniami z intensywnymi wibracjami mechanicznymi. Zabieg odbywa się w relaksującej pozycji leżącej.

Jak szybko będą widoczne efekty? Czy jest jakiś czas rekonwalescencji?

Klienci zgłaszają poprawę już po jednej sesji terapeutycznej. Efekty ulegają zazwyczaj stałej poprawie w ciągu kilku kolejnych miesięcy. Ponieważ nie ma czasu rekonwalescencji, normalną aktywność można podjąć bezpośrednio po zabiegu.

Wskazania

– Powiększone przedziały tłuszczowe
– Uszkodzone włókna kolagenowe
– Utrata elastyczności skóry
– Słaby przepływ krwi
– Nagromadzenie produktów przemiany materii
– LECZY WSZYSTKIE 5 PRZYCZYN CELLULITU
– PO
– Zmniejszone przedziały tłuszczowe
– Remodeling kolagenu
– Przywrócona elastyczność skóry
– Nasilony przepływ krwi
– Nasilone usuwanie produktów przemiany materii

Cennik

1 zabieg

1 obszar – 400 zł

2 obszary – 600 zł

pakiet 4 zabiegów

1 obszar – 1400 zł

2 obszary – 2000 zł

+ gratis 2 zabiegi

Lymphastim

pakiet 6 zabiegów

1 obszar – 1800 zł

2 obszary – 2700 zł

+ gratis 4 zabiegi

Lymphastim

BTL Emtone Kielce

Proponowany przez nasz gabinet zabieg BTL Emtone w Kielcach jest przede wszystkim bezbolesny, a nawet oceniany jako relaksacyjny i przyjemny. Nie jest co prawda aż tak znany w Polsce, jednak coraz szybciej zdobywa popularność ze względu na swoje właściwości. Mamy doświadczenie w BTL Emtone, dlatego u nas możesz mieć pewność, że działania będą skuteczne. Dbamy przede wszystkim o Twoje zadowolenie!

Nasz gabinet stawia na przyjazne nastawienie do osób, które do nas przychodzą. Chcemy, by wizyta w naszym gabinecie w Kielcach nie tylko dała zamierzone efekty, ale była też przyjemna! Nie bez powodu nasze klientki tak często do nas wracają. Nasza oferta jest skierowana do kobiet w każdym wieku. Wierzymy, że każda z Was zasługuje na świetny wygląd!

Stawiamy nie tylko na przyjazne podejście i pełen profesjonalizm, ale też atrakcyjne ceny. Nasz gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, a przy tym zawsze panuje w nim miła atmosfera.

Interesuje Cię BTL Emtone w Kielcach? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jeśli masz jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy i dokładniej opowiemy o zabiegu BTL Emtone. Zachęcamy do umówienia wizyty! Jeśli chcesz, w naszej ofercie znajduje się wiele innych, ciekawych zabiegów, również przeznaczonych do redukcji cellulitu i nie tylko. Oferujemy też różnego rodzaju usługi kosmetyczne. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas zabieg/usługę, która spełni Twoje wymagania.